top of page

Formularz zgłoszeniowy

Skorzystaj z naszego prostego Formularza zgłoszeniowego, aby przesłać swoje dane i kwalifikacje.

 

Został on zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika i skuteczny, gwarantując sprawną procedurę składania aplikacji.

 

Niezależnie od tego, czy składasz podanie o pracę, program czy inną okazję, ten formularz poprowadzi Cię krok po kroku. Wypełnij go dokładnie, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Praca zdalna
Praca na zastępstwa
Dodaj CV (nieobowiązkowe)

danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym oraz przesłanym CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (za pośrednictwem Serwisu pod adresem www. fwmed.pl, którego właścicielem jest Symptom Med. Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

01

Przesłanie aplikacji

Wypełnij nasz Formularz zgłoszeniowy, dołączając swoje aktualne CV oraz wszelkie niezbędne certyfikaty i dyplomy.

 

Upewnij się, że podałeś wszystkie istotne informacje dotyczące Twojego doświadczenia i kwalifikacji w dziedzinie medycyny.

02

Rozmowa kwalifikacyjna

Po przeanalizowaniu Twojej aplikacji, skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Podczas tego spotkania omówimy Twoje doświadczenie, oczekiwania oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanej przez nas pozycji.

03

Decyzja i onboardingu

Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacyjnego, przedstawimy Ci ofertę zatrudnienia.

 

Gdy ją zaakceptujesz, przeprowadzimy Cię przez proces onboardingu, abyś mógł jak najszybciej dołączyć do naszego zespołu medycznego

Doctor Checking a Form
bottom of page